Sekite mus

Be kategorijos

Išvydę šį kūdikį medikai jį slėpė nuo motinos: šiandien ji – kitokia nei visi

Paskelbta

Šios mergaitės oda kiekvieną dieną lupasi: serga sunkia liga

Pirmą kartą išvydę šią mergaitę daugelis vaikų galvoja, kad ji tiesiog smarkiai nudegė saulėje. Vaikai nėra užgaulūs, todėl savo pastebėjimais neerzina mažosios mergaitės. Vis tik ši mažylė – kitokia nei visi.

Mergaitė serga sunkia liga nuo pat vaikystės. Dėl šios sunkios ligos jos oda lupasi kiekvieną dieną ir yra itin jautri, rašoma nypost.com.

Pagalba gyvybiškai reikalinga

Šiai žaviai mergytei dabar jau 6-eri metai.

Ji linksma, judri, be galo mylima savo šeimos ir draugų, kurių, tiesa, turi labai nedaug, nes tiesiog negali su jais žaisti lauke. Bent jau tiek, ko to pati norėtų.

Mažosios Hannos Barrontto tėvai kiekvieną dieną, nuo pat dukters gimimo, ja be galo rūpinasi, nes kasdienė priežiūra 6-metei yra tiesiog gyvybiškai reikalinga.

Genetiškai paveldima odos liga

Hanna kiekvieną dieną turi ištverti skausmingą procedūrą, kai tėvai ant jos odos tepa losjoną, turintį apsaugoti net nuo mirtinų infekcijų. Ši procedūra – be galo skausminga. Blogiausia tai, kad ją ištverti Hannai reikia net du kartus per dieną.

Mama Megan (26) ir jos vyras Tysonas (30) labai myli savo mažylę ir jiems be galo skaudu matyti, kaip ji kankinasi.

Šiai mažylei ichtiozė. Tai reta gentinė liga, dėl kurios jos oda pernelyg greitai atsinaujina. Ši mergaitė viena iš tūkstančių sergančių.

Vienodai dažnai serga ir berniukai, ir mergaitės

Tai paprastai genetiškai paveldima odos liga, kuriai būdingas odos sausumas, pleiskanojimas/žvynuotumas bei sustorėjimas.

Yra priskaičiuojama iki 28 šios ligos rūšių. Pačios lengviausios formos lengvai gali būti painiojamos su sausa oda, tuo tarpu egzistuoja ir gyvybei pavojingos ligos formos. Daugumai segančiųjų būdingas sutrūkinėjusios odos vaizdas, kuris ir primena žuvies žvynus. 95% pacientų serga paprastąją ichtiozės forma.

Paprastoji ichtiozė prasideda 3-12 mėn. amžiuje, vienodai dažnai serga ir berniukai, ir mergaitės. Tam tikros formos prasideda prenataliniu periodu, kuomet vaisius dar negimęs.

Gali užsikrėsti infekcija

Liga gali būti savaime atsiradusi, bet dažniausiai yra paveldima. Dažniausia paprastosios ichtiozės forma yra paveldima autosominiu dominantiniu būdu, tačiau egzistuoja ir autosominiu recesyviu ar su x chromosoma susijusių paveldimumo mechanizmu. Pagrindinė ichtiozės priežastis yra tam tikri defektyvūs genai, kurie išskiria specifinius baltymus.

„Jeigu neatliktume šios skausmingos procedūros, kai losjonas yra tepamas tiesiog ant odos, ji galėtų užsikrėsti pavojinga ar net mirtina infekcija“, – pasakoja mergaitės motina.

 

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą
Advertisement
Pakomentuoti straipsnį

Palik komentarą!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Be kategorijos

Testas: siurbiate kitų energiją ar patys atiduodate?

Paskelbta

Energijos vampyrai – ne išsigalvojimas. Kai kurie žmonės nesąmoningai maitinasi kitų žmonių energija, o kiti savo noru ją atiduoda, po to jausdami jėgų stygių.

Šis paveikslėlių testas padės sužinoti, kas esate – energijos vampyras ar donoras. Žinodami tai galėsite imtis atitinkamų priemonių.

Jums reikia pasirinkti paveikslėlį, vaizduojantį stichiją, labiausiai atitinkančią jūsų vidų. Jokiu būdu nesivadovaukite Zodiako ženklų stichijomis, nes šis testas su tuo nesusijęs.

1. Ugnis

Ugnyje slypi didžiulė griaunanti jėga, ji praryja viską savo kelyje. Bet kad ugnis degtų, jai reikalinga kita medžiaga. Žmogus, pasirinkęs šį paveikslėlį, gana sąmoningai užsiima energijos vampyrizmu. Kai jis pajunta jėgų stygių, apatiją, depresiją, jam tereikia atsidurti tarp žmonių, ir jis akimirksniu vėl „užsidega“.

Energijos vampyrams nuolat reikalingas kas nors, kas suteiks jiems energijos. Idealu, jeigu ugninio vampyro bendravimo ratas didelis, ir jis po truputį pasiima energijos iš kiekvieno, nieko neišsunkdamas iki galo.

2. Oras

Iš tiesų nesate nei donoras, nei vampyras. Turite tą idealų energijos balansą, kuris leidžia jums normaliai gyventi. Apskritai jums reikėtų rečiau bendrauti su energijos vampyrais, nes jie lengvai pažeidžia jūsų balansą, ir tada jums reikia galvoti, kaip ir kur pasipildyti energijos.

Taip pat reikia atsiminti, kad ilgas bendravimas su donoru taip pat jums nenaudingas, nes prikauptą energiją reikia skubiai iššvaistyti. Būkite aktyvesni ir veikite: tada jūsų balansas bus idealios būklės.

3. Vanduo

Šis paveikslėlis taip pat susijęs su energijos siurbimu. Pasirinkę jį, greičiausiai esate energijos vampyras. Šiuo atveju vampyrizmas arba nesąmoningas, arba menkai suvokiamas.

Neretai būtent šią stichiją pasirenka introvertiško būdo žmonės arba tie, kurie linkę pasinerti į savo apmąstymus. Kad jaustumėtės visavertiškai, jums reikalingas žmogus, kuris išvestų jus į įdomius renginius ir įneštų į jūsų gyvenimą įvairovės. Aktyvi asmenybė padėtų sumažinti jūsų svetimos energijos poreikį.

Jeigu patys esate pakankamai aktyvūs ir ne itin užsidarę savyje, jums tiesiog reikia žmogaus, kuris taptų jums donoru. Jūs nepakenksite vienas kitam, ypač, jei skirsite laiko pabūti atskirai vienas nuo kito. Tai bus pati naudingiausia, kokia tik įmanoma, jūsų abiejų sąveika.

4. Žemė

Labai tikėtina, kad šį paveikslėlį pasirinkęs žmogus yra donoras. Jūs dovanojate žmonėms energiją lygiai taip pat, kaip augalus maitina žemės syvai. Tik svarbu suprasti, kad energija – ne begalinė, ji – išsenkantis jūsų organizmo resursas. Jeigu dienos pabaigoje jaučiatės be jėgų, tai, greičiausiai, šalia jūsų yra vampyras. Arba jūs neapgalvotai švaistote savo energiją.

Kita vertus, jeigu donorai neišmeta savo energijos, juose atsiranda jėgų perteklius, kuris neatneša nieko gera. Ji genda ir gadina savo nešiotoją, dėl to gali vykti nervinės krizės arba žmogus pradeda jausti nepagrįstą pyktį.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Be kategorijos

Savaitės horoskopas (vasario 25–kovo 3 d.)

Paskelbta

Šią savaitę atsisveikinsime su žiema ir pasitiksime ilgai lauktą pavasarį. Visi tikisi daugiau džiaugsmo, augimo, klestėjimo ir meilės. O ką žada žvaigždės?

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitės pradžioje būsite pasinėrę į darbus, ne paskutinėje vietoje bus ir karjeros reikalai. Šiuo laikotarpiu naudos gali atnešti bet kokie ryšiai su užsieniu. Savaitės pabaigoje jausitės šiek tiek išsekę. Daugiau laiko skirti poilsiui. Daugiau bendraukite, smagiai leiskite laiką su šeimos nariais ar draugais.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Ne viskas klostysis sklandžiai. Gali apimti jausmas, kad jums kažkas specialiai trukdo. Tačiau pirmiausia vertėtų pažiūrėti į save. Galbūt išsikėlėte neteisingus ar pernelyg aukštus tikslus? Savaitės pabaigoje labiau rūpinsitės svetimais reikalais. Kažkas paprašys pagalbos arba nuo kitam žmogui iškilusių problemų gali priklausyti ir jūsų reikalai, tad pasirinkimo nebus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų protas bus aštrus, tai padės priimti teisingus sprendimus. Savaitės viduryje galite jausti įtampą santykiuose su kolegomis ar verslo partneriais, tačiau tai truks neilgai. Namie vyraus harmoninga atmosfera. Ramybė ir supratimas namuose leis jums jaustis geriau ir labiau susikoncentruoti į svarbius darbus. Savaitės pabaigoje gali tekti dirbti labai įtemptai, tačiau iš to turėsite nemažai naudos. Taip pat šiuo laikotarpiu būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pirmoje savaitės pusėje galite sulaukti permainų tiek profesinėje veikloje, tiek ir asmeniniame gyvenime. Savaitės pabaigoje tikėtinos trumpalaikės kelionės, kurios bus ne tik malonios, bet ir gali atnešti papildomų pajamų. Savaitgalį daugiau ilsėsitės, bendrausite. Atrasite laiko šeimai ir draugams.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savaitės pradžioje būsite pasinėrę į darbus. Reikalai strigs, trumpos kelionės neatneš naudos, kurios tikėsitės. Nereikėtų pasiduoti provokacijoms ir pagundai, būkite gan atidūs ir atsargūs. Galite padaryti klaidų priimdami svarbius sprendimus. Savaitgalį skirkite laiko visaverčiam poilsiui. Juk pailsėjusioje galvoje ir mintys geresnės.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šiuo laikotarpiu būsite įtrauktas į įvykių sūkurį, o atsitraukimo galimybės nebus. Svarbiausia neišklysti iš kelio, vedančio Jus į sėkmę. Radę laisvą valandėlę pasirūpinkite sveikata bei išvaizda, daugiau bendraukite, susitikinėkite su žmonėmis, su kuriais leisti laiką jums malonu. Savaitės pabaigoje pajusite kūrybinį įkvėpimą, tad, jeigu Jūsų darbas neatsiejamas nuo kūrybos, išnaudokite tai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę būkite atidesni detalėms, ypač pasirašydami svarbius dokumentus ar sutartis. Taip pat svarbu visus pradėtus darbus užbaigti iki galo. Naujos idėjos antroje savaitės pusėje gali atnešti materialinės naudos. Savaitės pabaiga rami, laisvą valandėlę norėsite skirti namams, rūpintis buitiniais reikalais.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Atrodys, kad veiklos tikrai nestinga ir viskas puikiai sekasi, tačiau žvaigždės jums pataria šiek tiek sulėtinti tempą. Šiuo laikotarpiu kyla pavojus pervargti, todėl patartina neskubėti imtis naujų darbų, geriau užbaigti tai, kas jau pradėta. Savaitgalį ką nors pasakydami gerai apgalvokite, atminkite, kad žodis – ne žvirblis, išskridęs nesugrįš.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę būsite nusiteikę nuversti kalnus. Kad išnaudotumėte visas galimybes, vertėtų daugiau planuoti ir, žinoma, tuos planus įgyvendinti iki galo, nešokinėjant nuo vieno darbo prie kito. Savaitgalis smagus, būsite itin šmaikštūs, atviri naujoms pažintims ir flirtui.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šią savaitę pasitelkite intuiciją – tai padės jums išvengti apgavysčių, kurios šiuo laikotarpiu bus labai tikėtinos. Taip pat stenkitės išsaugoti savitvardą, venkite rodyti emocijas. Antroje savaitės pusėje ramybės neduos artimieji – atrodys, kad visi dėl savo problemų kreipiasi būtent į jus. Stenkitės išlikti ramūs – kantrybės šiuo laikotarpiu tikrai prireiks.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Dabar puikus metas apmąstyti, ko jūs norite iš gyvenimo. Rekomenduojama daugiau laisvalaikio praleisti su artimaisiais, kartu užsiimti tokia veikla, kuri jums teikia daugiausia džiaugsmo ir malonumo. Venkite pirkti brangius pirkinius, geriausia tai atidėti vėlesniam laikui. Visą savaitę išliks pavojus apsigauti, įsigyti nekokybiškų prekių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Finansiškai ši savaitė nebus labai palanki, gali tekti susiveržti diržus. Jeigu planuojate keisti darbą arba susirasti papildomos veiklos, šis laikotarpis tam tinkamas. Antroje savaitės pusėje giminaičiai ir draugai įkyrės jums savo priekaištavimais ir reikalavimais, kurie, atrodys, taps vis didesni. Susilaikykite nuo šiurkščių replikų, daugiau išlošite nekreipdami dėmesio.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Be kategorijos

6 Zodiako ženklų deriniai, kurie neturi jokių šansų

Paskelbta

Kai kurios poros net pagal horoskopus iš principo negali sugyventi. Joms astrologai pataria nė nebandyti, nes tik sugaiš daug brangaus gyvenimo laiko, susigadins sveikatą, o skirtis vis tiek reikės. Kokie deriniai yra neįmanomi?

1. AVINAS ir VĖŽYS

Avinas visada bus per daug atviras ir tiesmukas. Jis daro, ką nori, nes taip funkcionuoja jo smegenys. Jis nori veikti greitai, nes susiplanuoja daugybę darbų ir nenori tuščiai gaišti laiko.

Vėžiui bus per sunku suprasti sudėtingą ir grubų Avino būdą, juo labiau tinkamai su juo sąveikauti. Vėžys yra labai jautrus, nori, kad jį globotų ir juo rūpintųsi. O Avinui tam paprasčiausiai trūksta kantrybės. Nieko iš tokios sąjungos neišeis.

2. JAUTIS ir ŠAULYS

Iš pradžių tokie santykiai gali atrodyti puikūs. Partneriai tikėsis, kad viskas bus gerai. Nebus! Nereikia per daug tikėtis iš fakto, kad šie Zodiako ženklai gali būti geri draugai.

Kai tik jie užsimanys pereiti iš draugystės į naują, romantišką, lygį, santykiai pradės byrėti kaip kortų namelis. Jautis niekaip negaus jam būtino stabilumo ir saugumo jausmo santykiuose su Šauliu. O Šaulys pernelyg mėgsta nepriklausomybę ir yra per didelis laisvamanis, kad galėtų prie ko nors ilgam prisirišti.

3. DVYNIAI ir MERGELĖ

Jeigu šie Zodiako ženklai užmegs santykius, jie paprasčiausiai išves vienas kitą iš proto. Ir ne tik gerąja prasme. Iš jų net gerų draugų nebus, nes jie per daug skirtingi ir nesuderinami kaip asmenybės.

Dvyniai mėgsta spontaniškumą ir elgiasi taip, kaip jiems šauna į galvą. Jie nėra stiprūs organizavimo ir planavimo srityje. O Mergelė tiesiog įsius, jei nebus aiškiai nustatytos krypties. Mergelę gali apimti stiprus nerimas. Ji nori, kad viskas visada būtų gerai padaryta, ir būtent taip, kaip ji numačiusi. Mergelės valdingumas gali išvaryti Dvynius iš proto. Šie Zodiako ženklai tiesiog negali būti kartu.

4. LIŪTAS ir SKORPIONAS

Šiedu visada kovos dėl valdžios. Abu Zodiako ženklai labai mėgsta kontroliuoti. Ir nė vienas iš jų nebus linkęs nusileisti ir paklusti kitam. Kompromisai tarp jų neįmanomi.

Abu norės ką nors padaryti savaip. Ir abu kovos dėl savo varianto iki galo. Kiekvienam iš jų geriau sudaryti porą su kuo nors kitu, kas sugebės palaikyti jų sumanymus ir nusileisti.

5. OŽIARAGIS ir VANDENIS

Iš šalies galbūt atrodo, kad šią porą pats dangus sutvėrė. Abu ženklai – pragmatiški, protingi, abu žino, ką ir kaip reikia daryti šiame gyvenime. Čia ir slypi visa bėda. Jie per daug panašūs, ir nė vienam iš jų tai nepatinka.

Tai labai ryškios asmenybės. Joms reikia kitokių žmonių. Tokių, kurie užglaistytų jų aštrius kampus, atkurtų pusiausvyrą. Jie labai greitai nusibosta vienas kitam, o jų santykiai tampa panašūs į bendravimą su savimi.

6. SVARSTYKLĖS ir ŽUVYS

Svarstyklės stengiasi visiems įtikti. O Žuvys yra svajoklės. Jų santykiams labai trūks tam tikro žemiškumo, racionalumo, kuris sukurtų pamatą, kad galima būtų tvirtai atsistoti ant abiejų kojų. Abiem Zodiako ženklams reikia partnerio realisto, kuris darytų tai, kas reikalinga. Svarstyklės ir Žuvys gali būti laibai geri draugai, bet tik ne pora.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Skaitomiausi

Reklama