Sekite mus

Įdomybės

Kūno kalba: moters charakterį gali atskleisti tai, kaip ji sėdi!

Paskelbta

Stebėdami žmogaus judesius ir padėtį, kurioje sėdi, galite daug sužinoti apie tą asmenį. Žymus psichologas apibūdina žmonių santykius, remiantis  kūno kalba.

Jis suvokia, kad žmogaus charakterį, gali apibrėžti bet kokia detalė ar judesys. Įdomu tai, kad visos moterys yra skirtingos.

Pasirinkite mėgstamiausią sėdėjimo pozą, pirmoje nuotraukoje.

1 poza

Jei tikrai mylite žmogų, jūs nepastebėsite jokių klaidų. Bet tiems, kurie nėra jūsų draugai, būsite negailestingi.

2 Poza

Jūs esate labai atsargi, bet visuomet pasiruošusi padėti. Neatleidžiate klaidų. Geriausias būdas bendrauti su jumis: būti maloniais ir humaniškais.

3 Poza

Jūs mėgstate pagarbą ir gerumą. Sau esate pavyzdys. Vyras, kuris myli jus, turi būti herojus, užtikrintas savimi.

4 Poza

Žmonės esantys aplink nesijaudina, ką galvojate apie save. Galite mėgautis gyvenimu. Yra daug žmonių, kurie jus garbins: sunkų darbą, kurį pasirinksite.

5 Poza

Tai yra rūpestingos moterys. Bet užsitarnauti jų pasitikėjimą nėra lengva. Galbūt dėl ​​to jumis besidomintys jauni žmonės atsisako šios minties iškarto po pažinties.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą
Pakomentuoti straipsnį

Palik komentarą!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įdomybės

Suderinamumo horoskopas: koks zodiako ženklas yra idealus partneris jums?

Paskelbta

Kai užmezgate naujus santykius, dažnai galvojate, kaip jums seksis su šiuo žmogumi.

Taigi, kas yra jūsų idealus partneris pagal zodiako ženklą?

Raskite sąraše savąjį horoskopą ir sužinosite, kas, astrologų nuomone, gali būti jūsų sielos draugas!

1. Avinas

Šio ženklo atstovai yra užsispyrusios ir stiprios asmenybės, norinčios visada laimėti. Štai kodėl jiems reikia labai tikslingo ir patikimo partnerio!

Ideali antra pusė:  Liūtas, Skorpionas, Šaulys.

2. Jautis

Šio ženklo atstovai yra ypatingi ir jautrūs partneriai, kurių jausmai antrajai pusei labai stiprūs.

Ideali antra pusė: Mergelė, Ožiaragis, Žuvys.

3. Dvyniai

Jūs esate labai rimtas dėl santykių. Dvyniams reikalingas įdomus ir protingas partneris.

Ideali antra pusė: Svarstyklės, Vandenis, Avinas.

4. Vėžys

Jums reikia žmogaus, kuris gali suteikti meilės vandenyną. Vėžio partneris turi būti švelnus ir tuo pačiu metu suvaržytas.

Ideali antra pusė: Jautis, Žuvys, Mergelė.

5. Liūtas

Šio ženklo atstovai turi partnerį, kuris visada pasiruošęs nuotykiams ir nebijo rizikuoti.

Ideali antra pusė:  Dvyniai, Šaulys, Avinas.

6. Mergelė

Šio ženklo atstovai turi tokį patį perfekcionistą kaip ir jie patys. Be to, mergelių partneriai turi būti ambicingi ir sąžiningi.

Ideali antra pusė: Skorpionas, Ožiaragis, Jautis.

7. Svarstyklės

Kadangi jūs turite aukštus standartus, mažai tikėtina, kad sutiktumėte atsitiktiniams santykiams.

Ir iš tikrųjų svarstyklės bus suinteresuotos tik gražiu, talentingu ir protingu partneriu.

Ideali antra pusė: Vandenis, Dvyniai, Liūtas.

8. Skorpionas

Aistringiems ir paslaptingiems skorpionams reikia stipraus ir jausmingo partnerio, kuris nebijo jų iššūkių. Jų nuomone, santykiai turėtų būti ryškūs ir intriguojantys.

Ideali antra pusė: Žuvys, Ožiaragis, Vėžys.

9. Šaulys

Šis laisvę mylintis ženklas gali sutarti tik su asmeniu, kuris jam nesakys, kaip gyventi ir ką daryti. Ir tai turi būti savarankiškas ir nepriklausomas partneris.

Ideali antra pusė: Liūtas, Avinas, Vandenis.

10. Ožiaragis

Jums reikia patikimo partnerio, su kuriuo jums visada bus įdomu. Ožiaragiai labiausiai vertina žmonių lojalumą ir padorumą.

Ideali antra pusė: Jautis, Mergelė ir Skorpionas.

11. Vandenis

Šio nepriklausomo ženklo žmonėms geriausias pasirinkimas bus puikaus humoro jausmo savininkas. Taip pat labai svarbu, kad vandenis visada kalbėtų apie partnerį!

Ideali antra pusė: Svarstyklės, Dvyniai, Šaulys.

12. Žuvys

Šie žmonės yra labai pažeidžiami, todėl jiems reikia partnerio, kuris gali būti visiškai patikimas. Žuvys ras asmeninę laimę tik su nuoširdžiu ir geranorišku partneriu.

Ideali antra pusė: Vėžys, Jautis, Skorpionas.

Jei paaiškėja, kad esate nesuderinami su savo mylimuoju, nebijokite! Žvaigždės gali būti neteisingos, nes mūsų asmeninė laimė priklauso tik nuo mūsų pačių!

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Įdomybės

Ramybė ar nerimas? Ką reiškia jūsų mėgstamiausia miegojimo poza?

Paskelbta

Miegas yra svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Nėra paslaptis, kad reikia miegoti nuo 6 iki 9 valandų. Kiekvienas žmogus užmiega skirtingai. Pasirodo, kad jūsų mėgstamiausia miegojimo poza nėra tik patogumas.

1. Embrionas

Asmuo nėra pasirengęs susidurti su visomis gyvenimo realijomis ir prisiimti visą atsakomybę. Jis bijo atskleisti, gerų įvykių ir sunkumų. Paprastai tokie žmonės nori turėti tam tikrą paramą, žmogų kuris apsaugotų ir padėtų nenumatytose situacijose.

2. Išsitempęs

Žmonės, kurie miega šioje padėtyje, nemėgsta staigmenų. Jie visada stengiasi apsvarstyti visas detales ir niuansus, kad išvengtų nenumatytų situacijų. Jie yra punktualūs ir nemėgsta, kai kažkas vėluoja, nori viską kontroliuoti.

3. Karališka poza

Tai atviri žmonės, kurie lengvai priima viską, ką dovanoja gyvenimas ir noriai duoda tai kitiems. Tokie žmonės jaučiasi patogūs, ramūs ir pasitikintys. Jie nebijo susidurti su realybe, todėl jie yra atviri net miegodami.

4. Pusiau embrionas

Žmonės, kurie renkasi šią pozą, paprastai yra subalansuoti ir patikimi. Jie sugeba prisitaikyti prie skirtingų sąlygų, nepatirdami pernelyg didelio streso. Ši poza rodo sveiką protą.

5. Mumija

Šioje pozoje žmogus slepiasi nuo realybės. Tai vyksta ne tik sapnuose, tokie žmonės mėgsta likti nuošalyje, jie yra patogūs vieni su savimi ir savo kasdieniais ritualais.

6. Sfinksas

Labai reta poza, kuri dažniausiai pasitaiko vaikams, bet kartais pastebima ir pas suaugusius. Paprastai tiems, kurie turi sunkumų bandant užmigti. Tokie žmonės nori kuo greičiau pamiršti šį procesą, kad kuo greičiau sugrįžtų į savo kasdienybę.

7. Beždžionė

Jei ši laikysena kartojasi kiekvieną naktį, tai gali būti labai prieštaringa. Tai yra prieštaringas asmuo, kuriam kyla abejonių. Jis stengiasi būti atviras, bet nuolat patiria vidinius konfliktus.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Įdomybės

Išmokite skaityti rankas: ką reiškia šie pašnekovo gestai?

Paskelbta

Kartais žmonėms atrodo, kad jie yra puikūs aktoriai, kurie gali lengvai apgauti kitus ar nuslėpti reakciją į tam tikras naujienas. Ar jūs kada nors stebėjote draugo reakciją, kai jį informavote, kad numetėte porą kilogramų? Arba netrukus susituokite?

Kokia buvo mamos reakcija, kai jūsų vyras pasakė, kad sriuba pasirodė neįtikėtinai skani? Patikėkite manimi, šie žmonės gali sėdėti tyloje, bet smulkios detalės, gestai ir veido išraiškos – tai raktai, padėsiantys atskleisti tikrąją pašnekovo reakciją.

Australijos rašytojas Allanas Peaseas parašė knygą „Kūno kalba. Kaip skaityti kitų mintis jų gestais “, kuris moko žmones visame pasaulyje suprasti, ką iš tikrųjų nori pasakyti jų pašnekovai. Siūlome atkreipti dėmesį į 6 populiarias kūno žinutes, kurias jis apibūdino.

1. Pirštai burnoje ar šalia burnos

Asmeniui reikia paramos, nes jis kenčia depresiją. Pasąmonėje jis tikrai nori grįžti į beprasmišką praeitį, o dar geriau – į vaikystę, kai jautė motinos apsaugą ir rūpestį, o suaugusiųjų problemos buvo toli.

2. Liečia skruostą

Šis gestas simbolizuoja nuobodulį. Jei jūsų pašnekovas pasilieka šioje pozicijoje, laikas keisti temą, nes ši jau seniai pabodo. Žmogus ranka remia galvą, nes yra taip nuobodu, kad nenori užsnūsti.

3. Pirštas nukreiptas į smilkinius ar akis

Žmogus jums dėkingas! Ir rezultatas yra teigiamas, jei ranka nėra lyg atrama, tai yra, ji nepasikeičia į prieš tai buvusį gestą. Todėl, jei pokalbio dalyvio ranka yra šioje pozicijoje, jis atlieka vertinimo procesą, atidžiai klauso ir studijuoja.

4. Smūgis

Šis gestas rodo sprendimą. Interviu metu dažnai pastebima, kad pokalbio pabaigoje gestas Nr. 3 virsta numeriu 4. Tai reiškia, kad žmogus pasirengęs paskelbti nuosprendį, tačiau jis vis dar svarsto.

Jei pokalbio dalyvis per šį gestą sukryžiuoja rankas ar kojas, greičiausiai sprendimas bus jums nemalonus.

5. Liečia nosį

Svarbu, kad šis gestas būtų tiesiog žaibiškas. Yra du paaiškinimai: kai žmogus turi blogų minčių, nesąmoningai jis uždraudžia tai sakyti, todėl pasiekia burną, bet paskutinę akimirką žmogus patraukia save ir pakeičia tai į nosies lietimą;

Antra, jei žmogus meluoja, jis turės subtilų pojūtį savo nosyje.

6. Liečia ar trina ausį

Žmogus stengiasi atskirti save nuo jūsų žodžių. Tai yra suaugusiojo, vaikiškų gestų perėmimas, kai vaikas užsidengia ausis, kad neklausytų to, kurio jis nenori. Pašnekovas nori atskirti save nuo jūsų žodžių, arba pats nori kalbėti.

Dabar jūs esate ginkluotas ir galite lengvai suprasti tikrąją savo pašnekovo reakciją. Pabandykite padaryti išvadas ir keisti temas dialogo metu. Staiga reakcija taps teigiama!

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Skaitomiausi