Sekite mus

Horoskopai

Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Paskelbta

2019 m. liepos mėnuo bus kupinas įvairiausių rūpesčių. Juk dauguma išeis ilgai lauktų atostogų. Vieni sugebės gerai pailsėti, o kiti grįš į darbus šiek tiek nusivylę.

Šį mėnesį patartina per daug neišlaidauti, nelįsti į skolas, neimti kreditų, kad neapsunkintumėte savo finansinės padėties.

Užtat jausmų srityje bus galima nevaržyti savęs: mylėti, rengti staigmenas savo brangiausiam žmogui, vaikščioti į pasimatymus, rengti romantiškus vakarėlius, įdomias iškylas ir mėgautis gyvenimu.

Zodiako ženklas

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui 2019 m. liepa prabėgs kaip viena diena, nes jis bus nuolat užsiėmęs nesibaigiančiais rūpesčiais, daugiausia susijusiais su šeima, tačiau ir darbe ramybės nebus. Jam teks gerokai pavargti, kol pasieks kelias pergales profesinėje srityje. Avinas turės papildomų išlaidų, bet dėl to jo finansinė padėtis per daug nenukentės. Veikiau priešingai – mėnesio pabaigoje jis galės pradžiuginti savo artimuosius stambiu pirkiniu ar turistine kelione.

Vieniši šio ženklo atstovai užsiims aktyviomis antrosios pusės paieškomis, stengsis kuo mažiau sėdėti namie, daugiau linksmintis ir lankytis visokiuose žmonių susibūrimuose, megzti įvairias pažintis, tačiau didžiosios meilės jiems nepavyks sutikti.

Nuo įtampos ir rūpesčių Avinui gali sutrikti sveikata. Kad nereikėtų kreiptis į neuropatologą, patartina pakankamai ilsėtis ir tausoti save.

Zodiako ženklas

JAUTIS

(04 21–05 20)

Liepos mėnesį Jautis galės ilsėtis ir džiaugtis gyvenimu. Jo laukia įdomios išvykos, kelionės, susitikimai su draugais ir giminėmis, kurių seniai nematė, taip pat meilės nuotykiai. Gal būtent naujas romanas pastūmės Jautį permainoms savo gyvenime. Dailiosios lyties atstovės skubės pakeisti savo įvaizdį, pradedant nuo šukuosenos ir baigiant apranga.

Šeimą turinčiam Jaučiui teks patirti nesutarimų su savo antrąja puse, ypač piniginiais klausimais, tačiau konfliktai bus greitai užgesinti ir vėl įsivyraus taika bei ramybė.

Tiems šio ženklo atstovams, kurie dar neturi antrosios pusės, atsiras šansų ją sutikti atostogų metu ar poilsiaujant prie vandens telkinių.

Liepos mėnesį Jaučiui gali tekti apsilankyti pas odontologą ar ausų gydytoją, kuris nustatys varginančių skausmų priežastį.

Zodiako ženklas

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Antras vasaros mėnuo Dvyniams bus kupinas malonių įvykių asmeniniame gyvenime. Susituokusių šio ženklo atstovų meilės santykiai įgaus pagreitį, išsilies aistrų vulkanai, kils smarkių barnių, pereisiančių į ne mažiau triukšmingas susitaikymo fazes.

Kai kurie Dvyniai nespręs surengti savo antrajai pusei romantišką savaitgalį, po kurio netrukus sužinos apie būsimą šeimos pagausėjimą.

Vienišiems Dvyniams 2019 m. liepos mėnesio horoskopas nepranašauja rimtų permainų, nors įdomių pažinčių ir pasimatymų su priešinga lytimi netrūks.

Darbe gali kilti konfliktas su viršininku dėl nedidelių nesusipratimų, tačiau kolegos padės jį išspręsti ir prisiims dalį per didelio Dvynių krūvio, palengvindami jų naštą. Liepos mėnesį Dvyniams nepatartina neprotingai leisti pinigų, nes finansinė padėtis bus nestabili.

Liepos mėnuo Dvyniams – puikus metas susirūpinti savo sveikata, vartoti daugiau vitaminingų produktų, ilsėtis gamtoje ir plaukioti vandens telkiniuose.

Vėžys

VĖŽYS

(06 22–07 22)

2019 m. liepos mėnesį Vėžiui teks spręsti dilemą, ką pasirinkti: ar puikų papildomą uždarbį, ar poilsį prie jūros su draugais. Po ilgų svarstymų jis suras gudrią išeitį – dirbti ilsintis prie jūros. Vėžys sugebės visus darbus atlikti laiku. Jis ne tik užsidirbs papildomų pinigų, bet ir sureguliuos savo meilės santykius.

Vienišas Vėžys antrą vasaros mėnesį pajus, kad juo susidomėjo viena priešingos lyties būtybė, ir užmegs naują romaną.

Susituokęs Vėžys netikėtai pajus nenumaldomą troškimą kuo nors neįprastu pradžiuginti savo antrąją pusę, kad tai ji prisimintų ilgai. Tai galės būti romantiškas pasivaikščiojimas mėnesienoje, intymi vakarienė žvakių šviesoje, meilės prisipažinimai.

Savo verslą turintis Vėžys sulauks įdomaus pasiūlymo iš seno partnerio. Geriau jo neatsisakyti.

Liepos mėnesį Vėžiui patartina rūpintis savo mityba, nes jam gresia didelis apsinuodijimų nešviežiu maistu pavojus.

Liūtas

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui 2019 m. liepa bus labai vaisingas etapas jo karjeroje. Jis veršis į tikslą, įveikdamas visas kliūtis vieną po kitos, todėl palypėjimo karjeros laiptais ir didesnio atlyginimo ilgai laukti neteks.

Sėkmė šį ženklą lydės ir meilės fronte. Tų, kurie dar nesukūrė šeimos, laukia fatališkas susitikimas, kuris gali įvykti per dalykinius kontaktus, t. y. su nauja meile sies ne tik jausmai, bet ir darbiniai reikalai.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai liepos mėnesį galės didžiuotis pavyzdinio šeimos galvos ar žmonos titulu, nes namiškiai sulauks iš Liūto ne tik sielos šilumos, bet materialinės jo jausmų išraiškos – dovanos, apie kurią seniai svajojo.

Antrą vasaros mėnesį Liūtas galės puikuotis gera sveikata, bet tik su viena sąlyga – jeigu stengsis nepersivalgyti. Ypač tai aktualu stipriajai lyčiai.

Mergelė

MERGELĖ

(08 24–09 23)

2019-ųjų liepą Mergelė įsimins kaip greit prabėgusį, bet laimingą etapą. Jos laukia naujos pažintys, susitikimai su įdomiais žmonėmis, planų įgyvendinimas ir kiti malonūs momentai.

Savo pozityvia nuostata šis ženklas užkrės ir aplinkinius, kurie norės artimai susidraugauti su tokia malonia Mergele.

Šeimą turinčios Mergelės aplinkoje atsiras nauja pažįstamų pora. Šios poros santykiai bus tokie puikūs, kad Mergelė su savo antrąja puse, prisižiūrėjusi jų bendravimo, užsimanys kažką pakeisti savo santuokoje, sugrąžinti prarastą romantiką, todėl jų santykiai išgyvens naują atgimimą.

Tie, kurie dar nerado savo meilės, liepos mėnesį išsivaduos nuo vienatvės. Veikiausiai jie pabandys atgaivinti santykius su savo buvusiu partneriu.

Permainos palies ne tik šio Zodiako ženklo atstovų asmeninį gyvenimą, bet ir karjerą. Bus didelė tikimybė, kad jie susiras naują darbą ir gaus didesnį atlyginimą.

Svarstyklės

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Vasaros vidurys Svarstyklėms bus teigiamų permainų metas. Visą liepą jos maudysis meilės jūroje ir šildysis šlovės spinduliuose. Tai bus sunkaus ir kruopštaus darbo vaisiai. Mat kol dauguma ilsėjosi, Svarstyklės triūsė nenuleisdamos rankų, vykdė tarnybines užduotis, nepamiršdamos ir meilės santykių.

Šio ženklo atstovai, nusivylę savo sutuoktiniu, galės susigrąžinti ankstesnius santykius per savo kantrybę ir apdairumą, taip pat sugebėjimą susivaldyti, kai kils noras nušluoti visus, kurie maišosi po kojomis.

Vienišų Svarstyklių laukia staigmena. Joms savo jausmus išpažins žmogus, kuris visą laiką buvo šalia. Ir paaiškės įdomus dalykas – kad jų jausmai visada buvo abipusiai, tik abu kažkodėl juos slėpė.

2019 m. liepą šiam Zodiako ženklui reikia kuo mažiau būti saulėje. Perkaitimas gali neigiamai paveikti visą organizmą.

Skorpionas

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

2019 m. vasaros viduryje Skorpionas užsimanys permainų – ne šiaip sau, o kardinalių. Todėl liepą jis pradės ieškotis naujo darbo, tikėdamasis, kad visi atostogaus, todėl konkurentai jam netrukdys įgyvendinti savo planų. Ir jis bus teisus: lengvai suras prestižinį darbą su geru atlyginimu.

Jo noras pakeisti gyvenimą palies ir asmeninę sferą. Šeimą turintis Skorpionas nuspręs išsiųsti namiškius atostogų, kad pats galėtų ramiai apsvarstyti planus, kaip jam pagerinti santykius su antrąją puse.

Vienišas Skorpionas užsiims aktyviomis partnerio paieškomis ir tikriausiai suras jį tarp savo senų pažįstamų. Užsimegs audringas romanas.

Liepos mėnesį Skorpionui gali kilti nedidelių finansinių problemų dėl nenumatytų išlaidų, teks pereiti į taupymo režimą, tačiau mėnesio pabaigoje materialinė padėtis stabilizuosis.

Šaulys

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Liepos mėnesį iš prigimties diplomatiškas Šaulys bus įvertintas bendradarbių ir vadovų, nes sugebės lengvai numalšinti kolektyve kylančius konfliktus ir priimti tikrai saliamonišką sprendimą. Be to, jis sėkmingai dalyvaus derybose ir pelnys partnerių pagarbą dėl savo įtikinamų argumentų ir išmintingų sprendimų.

Kol Šaulys bus užsiėmęs sudėtingais karjeros klausimais, jo asmeninis gyvenimas tekės neįprastai ramiai. Šeimos nariai sudarys jam patikimą ir tvirtą užnugarį, kuris taip reikalingas šiam Zodiako ženklui. Tie, kas dar nesusirado antrosios pusės, turės galimybių tai padaryti vasaros viduryje. Ir tai įvyks visai netikėtomis aplinkybėmis.

2019 m. liepos mėnesį šio ženklo atstovams gali kilti problemų dėl virškinimo, todėl patartina stengtis nepersivalgyti. Taip pat nerekomenduojama vasaros viduryje laikytis kokios nors dietos. Bet kokie eksperimentai su virškinimo sistema gali smarkiai pakenkti organizmui.

Zodiako ženklas

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis 2019 m. liepos mėnesį turės ištverti dideles permainas, kurios jam nebus prie širdies, tačiau pats nieko pakeisti ar pasipriešinti negalės. Jam liks tik viena išeitis – reaguoti kiek galima ramiau, negalvoti apie blogas pasekmes, tada viskas susitvarkys ir jis galės prisitaikyti.

Darbe galimi sunkumai, kuriuos sukels naujas vadovas, norintis į įprastą kolektyvo veiklą įnešti savų naujovių, kurios bus nepriimtinos konservatyviajam Ožiaragiui. Draugiški kolegos padės jam prisitaikyti ir įveikti sunkumus.

Meilės sferoje taip pat ne viskas bus sklandu. Ožiaragis, dar neturintis antrosios pusės, sutiks įdomią priešingos lyties būtybę, tačiau jų pažintis bus trumpalaikė.

Šeimą sukūręs šio Zodiako ženklo atstovas susipyks su savo antrąja puse dėl pavydo. Ir tik po kurio laiko, gerokai pasinervinęs, jis supras, kad pyko visai be pagrindo. Atsiprašinėti teks ilgai ir sunkiai, teks pirkti brangių dovanų, kad antroji pusė atsileistų.

Vandenis

VANDENIS

(01 21–02 19)

2019 m. liepą Vandenis pagaliau nustos skųstis dėl artimųjų ciniškumo, likimo negailestingumo, pinigų trūkumo ar karjeros perspektyvų nebuvimo, nes jo situacija ims keistis į gerąją pusę.

Darbe jam pasiūlys vadovauti įdomiam projektui, kuris ateityje duos didelį pelną. Artimieji ims intensyviau domėtis Vandenio reikalais ir stengsis jam padėti net tada, kai nebus to prašomi.

Didžiausios permainos šio Zodiako ženklo laukia meilės srityje. Jis pagaliau įsimylės labai rimtai. Tai pasakytina ne tik apie laisvus, bet ir apie šeimą turinčius asmenis. Pastarieji pradės kitomis akimis žiūrėti į savo partnerį ir supras, kad jis yra tiesiog tinkamiausias, ir ims jį labiau branginti.

reklama

Liepos mėnesį Vandenis sutiks ne tik savo meilę, bet ir bendraminčių, kurie sustiprins jo pasitikėjimą savimi ir išmokys ramiau žvelgti į ateitį. Tokia pozityvi nuostata palankiai paveiks Vandenio fizinę būklę ir emocinę savijautą, todėl jis galės džiaugtis gera sveikata.

Žuvys

ŽUVYS

(02 20–03 20)

2019-ųjų liepos mėnesį Žuvims žadamas finansinis klestėjimas ir sėkminga karjera. Ypač kūrybinį darbą dirbantiems šio Zodiako ženklo atstovams. Jiems atsivers daug galimybių – parodos, pristatymai, pažintys su įtakingais žmonėmis, kurie ateityje galės suteikti moralinę ir finansinę pagalbą.

Vasaros viduryje Žuvims rekomenduojama užsiimti savo verslu, nes jis bus sėkmingas. Tik svarbu nepamiršti padorumo ir atsargumo – šios dvi sąlygos padės pasiekti geidžiamą tikslą.

Meilės srityje liepos mėnesį prasidės sudėtingas periodas – triukšmingi barniai ir skandalai kaitaliosis su aistringais susitaikymais. Kai kurie šio ženklo atstovai gali net nuspręsti išsiskirti su savo antrąja puse. O vienišoms Žuvims rimtų permainų asmeniniame gyvenime nenumatoma.

Vasaros viduryje Žuvims patartina atkreipti dėmesį į organizmo signalus. Paprastas gerklės perštėjimas ar sloga gali peraugti į rimtą ligą, todėl to ignoruoti nederėtų.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą
Pakomentuoti straipsnį

Palik komentarą!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Horoskopai

Kinų išmintis: kaip laikytis vidinio kūno ritmo, kad būtume sveiki ir laimingi

Paskelbta

Senovės kinai apskaičiavo idealų dienos režimą, pagrįstą gyvybinės energijos judėjimu tarp organų.

O mokslininkai įrodė, kad šis vidinis ritmas saugo kūną nuo ligų ir neleidžia organams senėti.

Štai kūno grafikas, kurio reikėtų laikytis per dieną.

6 valanda

Šiuo metu kūnas atsibunda, net jei mes to nenorime. Pradedama visa hormonų, amino rūgščių ir gliukozės gamyba. Šiuo metu jūs privalote atsikelti ir vengti alkoholio bei cukraus.

7 valanda

Širdis pradeda dirbti visu pajėgumu. Gaminami lytiniai hormonai. Šiuo metu neturėtumėte mankštintis, nes tai sukels pernelyg didelę širdies apkrovą.

Išgerkite stiklinę vandens ir pasimėgaukite pusryčiais (vanduo padeda virškinimui).

8 valanda

Kūnas reikalauja „kuro“. Deja, šiuo metu įvyksta daugiausia insulto ir širdies priepuolių. Tai idealus laikas kraujo tyrimui – per valandą dėl streso pasikeičia kraujo sudėtis.

9 valanda

Šiuo metu kūnas mažiausiai jaučia skausmą ir baimę. Tai geriausias laikas chemoterapijai ir injekcijoms: komplikacijų nebus, o gydymas paspartės.

10 valanda

Tai yra studijų laikas, nes smegenys šiuo metu yra jautriausios. Šią valandą geriausiai priimate sprendimus ir sprendžiate problemas. Kūno temperatūra pakyla.

Šiuo metu geriausia važiuoti automobiliu, nes dėmesys ir refleksai yra pačiame pike.

11 valanda

Kūnas degina riebalus. Galite valgyti viską, kas patinka. Kraujotaka pasiekia optimalų lygį.

Šiuo metu negalima lankytis pas kardiologą, nes diagnozė gali būti klaidinga.

12 valanda

Praėjo pusė dienos. Kūnas yra rūgštintas, o smegenys ne pačios geriausios formos. Norint kompensuoti deguonies trūkumą, praverkite langą ir išvėdinkite kambarį.

Vienintelis aktyvus organas dabar yra skrandis, besiruošiantis gaminti skrandžio sultis ir virškinti maistą.

13 valanda

Sumažėja dėmesys, kūnas užprogramuotas virškinimui. Tai laikas pietums ir šiek tiek pailsėti. Patartina ne blaškytis, o pietauti ramioje atmosferoje, suteikiant organizmui galimybę įsisavinti maistines medžiagas.

14 valanda

Šiuo metu gyvybės jėga yra minimali. Kūnui reikia poilsio.

15 valanda

Smegenys vėl įsijungia, galite toliau dirbti. Didžiausias dėmesys ir koncentracija. Idealus laikas namų darbams.

16 valanda

Sekdamas smegenų pavyzdžiu pabunda kūnas. Tai puikus fizinio lavinimo laikas. Plaučiai ir kvėpavimo takai yra atviri.

Pasivaikščiokite gryname ore. Jis taip pat bus naudingas skrandžiui.

17 valanda

Puikus laikas dirbti su savo rankomis. Verslininkai tampa labiau įtikinami, menininkai kuria šedevrus, sukčiai eina į darbą.

Sportininkai pasiekia geriausius rezultatus. Šiuo metu užfiksuojama daugiausia rekordų.

18 valanda

Tai laikas kultūriniam poilsiui. Visi jausmai yra sunkesni. Intensyviausiai auga nagai ir plaukai.

Kūnas yra šiek tiek pavargęs. Nervai stipriai reaguoja į skausmą ir pyktį.

19 valanda

Šiuo metu organizmas yra jautriausias gydymui, o oda – kosmetikos procedūroms. Poros atidaromos, dėmesys susilpnėja, smegenys pradeda atsipalaiduoti.

20 valanda

Vizualiniai sugebėjimai yra patys maksimaliausi. Geriausias laikas pasirinkti drabužius. Vakarienė turėtų būti patiekta iki 20 val., nes po to kūnas sulėtėja.

21 valanda

Kūno temperatūra ir medžiagų apykaita sumažėja. Nebevalgykite: maistas nebus suvirškinamas iki galo.

22 valanda

Kepenys nustoja veikti. Nerūkykite ir nevartokite alkoholio, nes visos nuodingos medžiagos iškart pateks į kūną.

23 valanda

Pradedame užmigti, net jei akys yra atmerktos. Kūnas atsipalaiduoja. Medžiagų apykaita, temperatūra, širdies ir nervų sistemų aktyvumas sumažėja iki minimumo.

Streso hormono kortizolis nebeegzistuoja. Šiuo metu jums reikia eiti miegoti, jei norite išlaikyti jauną išvaizdą: prasideda odos ląstelių atkūrimas.

24 valanda

Kūnas išsijungia, taupydamas visus išteklius kitai dienai. Šiuo metu būtina miegoti.

1-3 valandos

Šiuo metu visi pojūčiai yra susilpnėję. Būkite atsargūs: tai yra nelaimių, nelaimingų atsitikimų ir avarijų laikas. Šiuo metu geriau neiti iš namų.

3-5 valandos

Kraujo spaudimas pasiekia minimalų lygį.

Pabandykite laikytis šio režimo bent keletą dienų – ir pastebėsite rezultatą!

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Horoskopai

Geriausi vyrai pagal zodiako ženklą. Kurioje vietoje jūsų mylimasis?

Paskelbta

Kuris iš visų zodiako ženklų vyrų yra geriausias žmogus? Sužinosite netrukus, pateikiame jums sąrašą!

12 vieta – Dvyniai

Tai vyras, kuris, atrodo, yra, bet tuo pačiu metu jo nėra. Dažniausiai jo nėra tuomet, kai jums šio ženklo atstovo labai reikia, o kai jis nepageidaujamas – juo neįmanoma atsikratyti.

Beje, ar galima tokiam vyrui skolinti pinigus? Jokiu būdu!

Apskritai, šis košmariškas vyras, gali būti toleruojamas tik dėl trijų priežasčių: 1) jis atrodo dieviškai; 2) jis yra nepaprastai protingas ir linksmas; 3) jis yra sekso dievas.

11 vieta – Žuvys

Jei žuvų ženklo atstovas vyras nori kažko, jam turi būti nedelsiant suteikta. Ir jis nori laukinės, nepalaužiamos ir aistringos moters, kuri rūpintųsi juo kaip mama.

Tiesą sakant, tai yra geras būdas gyventi su žuvimi – būti jam rūpestinga mama. Kita vertus, pasaulyje nėra vyrų, kurie savo žmonoms būtų tokie atsidavę kaip žuvys.

Santykiuose iškilus sunkumams, žuvys sukels tikrą pragarą namuose.

10 vieta – Šaulys

Šaulys – puikus vyras: romantiškas, bet praktiškas, drąsus, bet švelnus, geras meilužis ir rūpestingas tėvas, gyventi su juo yra lengva ir malonu.

Taip bus, jei užmerksite akis, užsikimšite ausis, užsidengsite savo burną ir nuoširdžiai tikėsite šaulių ženklo atstovais.

Astrologai teigia, jog kai kurios šaulių žmonos sugeba ignoruoti vyro meilužes net savo pačių lovose!

Tiesa, anksčiau ar vėliau šaulys nusprendžia, kad jam tapo nepakeliamai nuobodu, nusprendžia pakeisti partnerį ir susituokti iš naujo.

Taigi prieš vestuves reikia patikrinti jo pasą: jei jūsų vieta žmonų sąraše yra penkta ar šešta, tada viskas gerai. Yra tikimybė, kad šauliui jau bus nusibodę rengti vestuves.

9 vieta – Skorpionas

Šie vyrai – tironai. Yra dvi nuomonės: jo ir neteisingos. Žmona su neteisinga nuomone tuoj pat gaus bilietą į pragarą.

Jo žmona su tinkama nuomone gyvens tarsi rojuje. Pagrindinis dalykas – gana įkvepiančiai kalbėti.

Visa kita taip pat reikia daryti noriai, įskaitant santuokinės pareigos vykdymą, maisto gaminimą, tvarkymą namuose, gyvenime ir skorpiono sieloje.

8 vieta – Vėžys

Vyras iš stuomens ir iš liemens: gražus ir charizmatiškas bei geranoriškas žmogus, kurį įsimylės visos moterys iš pirmo žvilgsnio.

Vėžiai yra atsakingi vyrai ir tėvai, kurie tiksliai žino, kad turi išlaikyti šeimą, bet taip pat privalo auginti vaikus ir rūpintis savo gyvenimu.

Jie myli savo žmonas, nešioja jas rankomis ir apipila dovanomis. Tiesa, tik viešai. Namuose vėžiai krenta ant sofos, atsidaro alų, įsijungia televizorių ir taip praleidžia vakarą.

Jei namuose jie pradeda elgtis kitaip, gali būti, jog turi meilužę.

7 vieta – Avinas

Skandalistas, egoistas, molis ir kiaulė. Šie vyrai apsileidę, plaukuoti. Ant jo mėgstamos sofos rasite ne tik jį patį, bet ir picos likučių bei kitokių siurprizų.

Labai rekomenduojama, kad avino ženklo atstovai nebūtų palikti ūkyje su vaikais ir katėmis, nes vaikai ir katės nežino, kaip sunku susitvarkyti su avinais.

Be to, avinas yra įsitikinęs, kad turi geriausią žmoną pasaulyje ir apie tai pasakoja visiems. Romantiškas vyras.

6 vieta – Vandenis

Garbinga vidurinė vieta yra atitenka vandeniui, puikiam vyrui.

Savo ruožtu šie vyrai nereikalauja nieko ir nesukelia nepatogumų: jiems nereikia daug pinigų, jie padoriai uždirba, suvalgo vakarykščio maisto likučius.

Likusį laiką jis praleidžia vidiniame pasaulyje. Jei vandeniams nepatiks, kaip su jais elgiatės, jie visiškai pasikeis ir jūsų nebedžiugins.

5 vieta – Jautis

Labai atsidavęs ir rūpestingas vyras. Viskas namuose, viskas šeimai – brangiai žmonai ir mylimam vaikui. Niekada neišduokite. Niekada nekeiskite. Jiems labai svarbi ramybė.

Atsidėkodamas žmonos gerumui jaučio ženklo atstovas jai atiduos visą savo atlyginimą, dovanos saldainius ir kitas mielas dovanas.

Jaučiai visai nepretenzingi- nereikalauja nieko ir visada yra laimingi. Ištikimi, kantrūs, malonūs, tačiau nepakeliamai nuobodūs vyrai, gimę po jaučio ženklu.

4 vieta –  Svarstyklės

Nesvarbu, kokio amžiaus yra vyras, gimęs po svarstyklių ženklu, 5 metų ar 25, jis kiekvieną dieną savo mylimąją pradžiugins.

Dovanos jai raudonąsias rožes, atneš kavą į lovą ir be jokios priežasties maloniai nustebins.

Šeimyninė pareiga geresnė nei specialiai apmokytų dvynių, svarstyklės lieka ištikimi savo žmonai, kol mirtis juos išskiria.

Vyras, galintis paversti savo žmonos gyvenimą romantiška pasaka.

3 vieta – Ožiaragis

Gerbiama trečia vieta atitenka ožiaragiui – vyrui, už kurio tikrai turite tekėti, jei jums pasisekė su juo užmegzti santykius.

Tačiau turėsite įveikti visas konkurentes, nes ožiaragis yra tikras vaikščiojantis vyro dorybių rinkinys: protingas, gražus, sąžiningas, žavingas ir malonus.

Svarbiausia, ožiaragis išlaikys visas šias savybes iki pat senatvės, nesukeldamas nuobodulio.

Šie vyrai turi tik vieną trūkumą – kategoriškai nenori tuoktis. Niekada. Bet jei jie tam pasiryš, žinokite, kad turite asmeninį superherojų. Šie vyrai labai stabilūs, būsite laimingos.

2 vieta – Liūtas

Šie vyrai – globėjai. Liūtai susituokia tik retomis gražuolėmis arba moterimis, kurios sugeba įtikinti liūtus, kad jos yra tikra retenybė.

Liūtai rūpinasi savo žmonomis kaip vaikais, stebina jas dovanomis, visur veda laikydami už rankos. Tiesa, žmona turės nuolat žavėtis liūto ženklo atstovu.

Jei šie vyrai nėra pagiriami laiku, jie nuvysta kaip gėlės be vandens: jie praranda savo žavesį ir jiems nebesiseka.

1 vieta – Mergelė

Pasiimkite nosinaites, mielosios moterys! Vyrai-mergelės yra kone tobuli. Protingi, gražūs ir gerai sudėti.

Jie uždirba daug, puikiai gamina, neatsiplešia nuo dulkių siurblio ir geriausiai augina vaikus.

Šie vyrai yra patikimi partneriai, kurie niekada neskriaudžia, yra dėmesingi ir švelnūs meilužiai bei geriausi draugai, kuriems nereikia nieko paaiškinti.

Ir dabar – baisi tiesa: dėl neribotos vidinės bajorijos mergelė ženklo atstovai visada susituokia su beviltiškiausiu partneriu, nes galvoja, kad taip išgelbsti kitą žmogų.

Ar jūsų mylimasis pats geriausias vyras pagal zodiaką? Pasidalinkite su mumis!

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Horoskopai

Maisto produktai, kuriuos vis dar valgote neteisingai!

Paskelbta

Ar žinote?

Su kai kuriais produktais reikia ilgiau pagalvoti, kaip juos valgyti. Kažkas, ką mes visi darėme neteisingai. Bet jei žinote šias paslaptis, procesas gali būti daug kartų paprastesnis.

1. Oreo sausainiai

Kai sausainiai panardinami į pieną, pirštai gali tapti nešvarūs ir apskritai tai nėra higieniška. Taigi tiesiog užmaukite sausainį ant šakutės ar šaukšto, o tada panardinkite jį į pieną.

2. Braškės.

Nutraukiant šių uogų uodegėles, dažnai prarandate dalį uogų. Todėl, norint gauti maksimalią naudą iš braškių, viskas, ką reikia padaryti, yra stumti šiaudeliu per uogų viršų link kotelio ir tai suteiks jums galimybę mėgautis braškėmis daug labiau.

3. Vištienos sparneliai.

Vištienos sparneliai yra skanu, tačiau negalite jų pabaigti iki galo, nes mėsa yra pasislėpusi tarp kaulų. Geriausias būdas yra nuplėšti kremzlę esančią ties plačiausia sparno dalimi, atsargiai pasukti ir tada pašalinti mažus kaulus. Darykite tą patį su dideliu kaulu.

4. Apelsinai.

Šis skanus vaisius padeda stiprinti jūsų imuninę sistemą, bet jį nulupti gali būti sudėtinga. Norėdami nulupti apelsiną, nupjaukite abu galus ir viename šone per visą ilgį įpjaukite. Tada tiesiog atidarykite ir išskleiskite.

5. Žirniai.

Tai gana varginantis  užsiėmimas, surinkti šiuos mažus žirniukus su šakute ant lėkštės. Kad nešvaistyti laiko, darykite kaip britai. Sutrinkite žirnelius su šakute, kad būtų lengviau valgyti.

6. Virti kiaušiniai.

Virto kiaušinio nulipimas nėra lengvas. Kad jums būtų lengviau, verdant kiaušinius įdėkite arbatinį šaukštelį sodos. Kai jie jau išvirę, kiekviename kiaušinio gale išlupkite po nedidelę skylutę išpūskite.

7. Hamburgeris.

Valgykite hamburgerį aukštyn kojomis, viršutinė bandelės pusė sugeria daugiau sulčių nei apatinė pusė, taip pridedant skonio jūsų mėsainiui.

8. Pistacijos.

Naudokite pistacijų riešutų kevalą, kad atidarytumėte naujas pistacijas.

9. Arbūzas.

Supjaustykite arbūzą į stačiakampius gabalėlius … Taip bus daug patogiau!

10. Ananasai.

Jums nereikia peilio ananasams valgyti.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Skaitomiausi