Sekite mus

Horoskopai

Palmiros horoskopas trečiadieniui, birželio 26 d.

Paskelbta

Emociškai gana sudėtingas laikas, kai verta būti atsipalaidavusiems. Aktyviai reikalų tvarkyti nereikėtų, bet geras laikas aktyviam poilsiui. Nors ir pakaks energijos bei iniciatyvos, nereikėtų skubinti įvykių eigos, netiktų pradėti naujų darbų ir už ką nors kovoti, juolab veltis į konfliktus. Stebėkite, kas vyksta šalia jūsų, gilinkitės į aplinkinių nuomonę. Stenkitės suprasti, atleisti. Pykti, kerštauti visai netiks. Labiau pasisaugokite kerštingų pavyduolių.

Tinkamas metas baigti ir apibendrinti didesnį veiklos ciklą. Tiesa, ši diena nepalanki susitikimams, pasitarimams. Beje, daug vilčių nereikėtų dėti į veiklos susitarimus – vargu ar bus įvykdyti duoti pažadai. Diena žada ir ne visai malonių staigmenų finansiniuose reikaluose. Vis dėlto jei tektų šiandien aptarinėti svarbesnius reikalus (dalykinius, asmeninius), tam geriausias laikas pokalbiui tarp 15 val. 20 min. ir 17 val. 20 min.

Diena nepalanki nei meilės pasimatymams, nei romantiškoms pažintims. Netinkamas laikas ir santykiams su savo pora aiškintis – vargu ar teisingai vienas kitą suprasite.

Vengtinos tolimos kelionės.

Iš antradienio į trečiadienį sapnai susiję su meile, šeimos reikalais, taip pat atspindėjo jūsų dvasingumą. Buvo palanku sapnuoti žaliuojančius augalus, medžius, pievas. Puiku, jei viskas žydėjo, jei matėte vaisius, – sėkmė, turtas, skalsa namuose, meilė, tačiau blogai buvo sapnuoti žiemą, gyvūnus – apgaulė, nesantaika, vienatvė, apkalbos, vagystės, nuostoliai. Jei ligonis sapnavo žiedus – greitai pasveiks.

Blogas ženklas: jei užkliūsite, nukrisite – galite praleisti gerą progą savo gyvenime; jei atsirastų daug smulkių kliūčių, apimtų mieguistumas – jūsų reikalai ilgam įstrigs; jei namuose nuo lubų tinkas byrėtų ar parketlentė iškristų – nesėkmės namuose, nuostoliai.

Geras ženklas: išvysti žaibą, žiežirbą, jei virš jūsų netikėtai šviesa įsižiebtų – naujos pažintys, malonūs netikėtumai; jei paukščio plunksna ant jūsų užkristų – gera žinia.

Žvilgsnis į priekį: ketvirtadienis tinkamas imtis pertvarkymų, svarbesniems reikalams tvarkyti; palankios spalvos – tamsiai mėlyna, auksinė, geltona.

Avinas (03 21–04 20). Nors jūs kupini ryžto imtis veiklos, nepulkite aklomis tik įsižiebus kokiai nors naujai perspektyvai. Pavojingas laikas – galite nukentėti rizikuodami, leisdamiesi į konkurencinę kovą. Noras pasirodyti, pasižymėti jus išprovokuos žengti pavojingą žingsnį. Mokėkite išgirsti aplinkinių, ypač sutuoktinio, pretenzijas. Verta prisiminti ankstesnes pamokas ir pasitarti su artimaisiais, draugais.

Jautis (04 21–05 20). Nepasiduokite baimei, nesileiskite kitų gąsdinami ir spaudžiami. Kas nors gali mėginti jus šantažuoti – pasistenkite atsilaikyti. Beje, Jaučiams šiandien tylos metas – neverta sakyti savo tikrųjų minčių. Būtent dabar galite prieš save nuteikti žmogų, kuris anksčiau jus palaikė, įsivelti į nenaudingą ginčą su partneriu ar kokią nors nešvarią intrigą, papulti į negerą priklausomybę.

Dvyniai (05 21–06 21). Nesinervinkite, jei kas nors nesiseks darbe, – vargu ar pavyks ką nors pakoreguoti. Jei jums tai nepatiks, pirmiausia nurimkite – skubėdami taisyti tik pabloginsite reikalą. Ne laikas permainoms. Stebėkite aplinką, atkreipkite dėmesio į ženklus ir suprasite, kas anksčiau buvo paslėpta, – netikėtai atsivers antra medalio pusė. Galbūt kitaip imsite vertinti savo draugus, mylimą žmogų, o gal ir veiklą.

Vėžys (06 22–07 22). Daug matote, daug suprantate. Tačiau nesiimkite ryžtingų veiksmų darbe, jei nepalaiko kolektyvas. Ramiai vykdykite savo kasdienes pareigas, kruopščiai atlikite užduotis – jūsų kompetencija gali būti patikrinta vadovybės ar specialistų. Kad ir kas įvyktų, venkite ginčų su šefu – nereikia nei gintis, nei teisintis jo akivaizdoje. Nebūkite labai reiklūs artimiesiems.

Liūtas (07 23–08 22). Saugokite autoritetą – neatsargus pokalbis konfidencialia tema gali tapti žinomas aplinkiniams, ypač vadovybei ar tėvams, ir tai sugriaus jūsų planus, pakirs vadovybės pasitikėjimą jumis. Mažiau planuokite ir būkite atidesni nuojautoms – taip greičiau pasieksite savo tikslą. Beje, nerizikuokite tvarkydami piniginius reikalus. Vakare galite sužinoti apie slaptą gerbėją.

Mergelė (08 23–09 22). Sudėtingas laikas. Pasistenkite dažniau nusišypsoti ir nemąstyti apie liūdnus reikalus. Svarbius susitikimus ir reikalus, taip pat keliones atidėkite rytdienai (pavakarei). Šiandien neleiskite sau veltis į ginčus, stenkitės nereaguoti į konkurentų provokacijas. Galite nukentėti dėl negrąžintos skolos ar netesėto pažado. Didesnė traumų tikimybė.

Svarstyklės (09 23–10 23). Mažiau piktinkitės ir stebėkitės, verčiau taikykitės prie situacijos. Galite sužinoti ne pačių smagiausių dalykų iš sutuoktinio ar dalykinių partnerių praeities, tačiau prieš aiškindamiesi santykius gerai apgalvokite pasekmes. Netinkamas laikas aptarinėti reikalus su dalykiniais partneriais – vargu ar sutarsite svarbiu klausimu, o jei ir sutarsite, vargu ar taip viskas ir bus įvykdyta.

Skorpionas (10 24–11 22). Gilinkitės į reikalo esmę, neskubėkite daryti išvadų – jums trūks objektyvumo ir atsargumo. Tad venkite ginčų su kolegomis, šefu ir pavaldiniais. Nepiktnaudžiaukite jums rodomu šefo ar sutuoktinio, tėvų pasitikėjimu. Darbe galite labiau klysti – vertėtų dažniau tikrinti atliekamus darbus. Nerizikuokite vairuodami. Gali greičiau gesti darbo technika, tikėtinos ir gamybinės traumos.

Šaulys (11 23–12 21). Nors jaučiatės puikiai, venkite greitų, lengvabūdiškų sprendimų. Būkite atidesni, ar jus teisingai supranta kolegos, partneriai, klientai. Galite patirti problemų dėl informacinės painiavos ne tik dalykiniuose reikaluose, bet ir bendraudami su vaikais, mylimu asmeniu. Tik neskubėkite daryti išvadų – perlenksite lazdą. Stenkitės pernelyg emocingai nereaguoti į neatsargiai pasakytą artimo žmogaus žodį, vaiko išdaigą.

Ožiaragis (12 22–01 19). Nepersidirbkite. Ne laikas viršvalandžiams. Šiandien itin svarbu poilsis, geras miegas, ramybė. Nepriimkite svarbių darbo sprendimų – klystate, jei manote, kad pagaliau viskas aišku ir jūs žinote išeitį. Neleiskite kitiems kištis į jūsų asmeninius ir šeiminius reikalus. Venkite smalsių žmonių. Labiau pasaugokite sveikatą. Vakaras praeis puikiai, jei pasikviesite į svečius senų draugų, – bendravimas su jais padės atgauti dvasinę pusiausvyrą ir optimizmą.

Vandenis (01 20–02 18). Įtampa gali sustiprėti, sunkiai visur spėsite, tad mažiau planuokite ir viskam skirkite daugiau laiko. Greitas tempas nepadės – tai tas laikas, kai vėžlys į finišą atšliaužia pirmas. Svarbius, pavojingus darbus dirbkite susikaupę. Nesiginčykite su bendradarbiais – jūs galite išties puikiai sutarti: juk tyla – gera byla? Tad ne laikas demonstruoti savo poziciją, ką nors kritikuoti. Nereikėtų šiandien rizikuoti (ypač dirbant ką nors rankomis, vairuojant), nervintis ir pykti.

Žuvys (02 19–03 20). Nepraraskite blaivumo tvarkydami finansinius reikalus ar aiškindamiesi meilės santykius – ne laikas priekaištams, pretenzijoms. Nesigriebkite konkrečių veiksmų, venkite žadėti ir įsipareigoti, ypač dėl piniginių ir turto reikalų. Būkite taupesni – galite išlaidauti be rimto pagrindo. Santykių aiškinimasis su antrąja puse gali baigtis skyrybomis, tiesa, tarp 15 val. 20 min. ir 17 val. 20 min. turite gerą progą taikytis.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą
Advertisement
Pakomentuoti straipsnį

Palik komentarą!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Horoskopai

Kinų išmintis: kaip laikytis vidinio kūno ritmo, kad būtume sveiki ir laimingi

Paskelbta

Senovės kinai apskaičiavo idealų dienos režimą, pagrįstą gyvybinės energijos judėjimu tarp organų.

O mokslininkai įrodė, kad šis vidinis ritmas saugo kūną nuo ligų ir neleidžia organams senėti.

Štai kūno grafikas, kurio reikėtų laikytis per dieną.

6 valanda

Šiuo metu kūnas atsibunda, net jei mes to nenorime. Pradedama visa hormonų, amino rūgščių ir gliukozės gamyba. Šiuo metu jūs privalote atsikelti ir vengti alkoholio bei cukraus.

7 valanda

Širdis pradeda dirbti visu pajėgumu. Gaminami lytiniai hormonai. Šiuo metu neturėtumėte mankštintis, nes tai sukels pernelyg didelę širdies apkrovą.

Išgerkite stiklinę vandens ir pasimėgaukite pusryčiais (vanduo padeda virškinimui).

8 valanda

Kūnas reikalauja „kuro“. Deja, šiuo metu įvyksta daugiausia insulto ir širdies priepuolių. Tai idealus laikas kraujo tyrimui – per valandą dėl streso pasikeičia kraujo sudėtis.

9 valanda

Šiuo metu kūnas mažiausiai jaučia skausmą ir baimę. Tai geriausias laikas chemoterapijai ir injekcijoms: komplikacijų nebus, o gydymas paspartės.

10 valanda

Tai yra studijų laikas, nes smegenys šiuo metu yra jautriausios. Šią valandą geriausiai priimate sprendimus ir sprendžiate problemas. Kūno temperatūra pakyla.

Šiuo metu geriausia važiuoti automobiliu, nes dėmesys ir refleksai yra pačiame pike.

11 valanda

Kūnas degina riebalus. Galite valgyti viską, kas patinka. Kraujotaka pasiekia optimalų lygį.

Šiuo metu negalima lankytis pas kardiologą, nes diagnozė gali būti klaidinga.

12 valanda

Praėjo pusė dienos. Kūnas yra rūgštintas, o smegenys ne pačios geriausios formos. Norint kompensuoti deguonies trūkumą, praverkite langą ir išvėdinkite kambarį.

Vienintelis aktyvus organas dabar yra skrandis, besiruošiantis gaminti skrandžio sultis ir virškinti maistą.

13 valanda

Sumažėja dėmesys, kūnas užprogramuotas virškinimui. Tai laikas pietums ir šiek tiek pailsėti. Patartina ne blaškytis, o pietauti ramioje atmosferoje, suteikiant organizmui galimybę įsisavinti maistines medžiagas.

14 valanda

Šiuo metu gyvybės jėga yra minimali. Kūnui reikia poilsio.

15 valanda

Smegenys vėl įsijungia, galite toliau dirbti. Didžiausias dėmesys ir koncentracija. Idealus laikas namų darbams.

16 valanda

Sekdamas smegenų pavyzdžiu pabunda kūnas. Tai puikus fizinio lavinimo laikas. Plaučiai ir kvėpavimo takai yra atviri.

Pasivaikščiokite gryname ore. Jis taip pat bus naudingas skrandžiui.

17 valanda

Puikus laikas dirbti su savo rankomis. Verslininkai tampa labiau įtikinami, menininkai kuria šedevrus, sukčiai eina į darbą.

Sportininkai pasiekia geriausius rezultatus. Šiuo metu užfiksuojama daugiausia rekordų.

18 valanda

Tai laikas kultūriniam poilsiui. Visi jausmai yra sunkesni. Intensyviausiai auga nagai ir plaukai.

Kūnas yra šiek tiek pavargęs. Nervai stipriai reaguoja į skausmą ir pyktį.

19 valanda

Šiuo metu organizmas yra jautriausias gydymui, o oda – kosmetikos procedūroms. Poros atidaromos, dėmesys susilpnėja, smegenys pradeda atsipalaiduoti.

20 valanda

Vizualiniai sugebėjimai yra patys maksimaliausi. Geriausias laikas pasirinkti drabužius. Vakarienė turėtų būti patiekta iki 20 val., nes po to kūnas sulėtėja.

21 valanda

Kūno temperatūra ir medžiagų apykaita sumažėja. Nebevalgykite: maistas nebus suvirškinamas iki galo.

22 valanda

Kepenys nustoja veikti. Nerūkykite ir nevartokite alkoholio, nes visos nuodingos medžiagos iškart pateks į kūną.

23 valanda

Pradedame užmigti, net jei akys yra atmerktos. Kūnas atsipalaiduoja. Medžiagų apykaita, temperatūra, širdies ir nervų sistemų aktyvumas sumažėja iki minimumo.

Streso hormono kortizolis nebeegzistuoja. Šiuo metu jums reikia eiti miegoti, jei norite išlaikyti jauną išvaizdą: prasideda odos ląstelių atkūrimas.

24 valanda

Kūnas išsijungia, taupydamas visus išteklius kitai dienai. Šiuo metu būtina miegoti.

1-3 valandos

Šiuo metu visi pojūčiai yra susilpnėję. Būkite atsargūs: tai yra nelaimių, nelaimingų atsitikimų ir avarijų laikas. Šiuo metu geriau neiti iš namų.

3-5 valandos

Kraujo spaudimas pasiekia minimalų lygį.

Pabandykite laikytis šio režimo bent keletą dienų – ir pastebėsite rezultatą!

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Horoskopai

Geriausi vyrai pagal zodiako ženklą. Kurioje vietoje jūsų mylimasis?

Paskelbta

Kuris iš visų zodiako ženklų vyrų yra geriausias žmogus? Sužinosite netrukus, pateikiame jums sąrašą!

12 vieta – Dvyniai

Tai vyras, kuris, atrodo, yra, bet tuo pačiu metu jo nėra. Dažniausiai jo nėra tuomet, kai jums šio ženklo atstovo labai reikia, o kai jis nepageidaujamas – juo neįmanoma atsikratyti.

Beje, ar galima tokiam vyrui skolinti pinigus? Jokiu būdu!

Apskritai, šis košmariškas vyras, gali būti toleruojamas tik dėl trijų priežasčių: 1) jis atrodo dieviškai; 2) jis yra nepaprastai protingas ir linksmas; 3) jis yra sekso dievas.

11 vieta – Žuvys

Jei žuvų ženklo atstovas vyras nori kažko, jam turi būti nedelsiant suteikta. Ir jis nori laukinės, nepalaužiamos ir aistringos moters, kuri rūpintųsi juo kaip mama.

Tiesą sakant, tai yra geras būdas gyventi su žuvimi – būti jam rūpestinga mama. Kita vertus, pasaulyje nėra vyrų, kurie savo žmonoms būtų tokie atsidavę kaip žuvys.

Santykiuose iškilus sunkumams, žuvys sukels tikrą pragarą namuose.

10 vieta – Šaulys

Šaulys – puikus vyras: romantiškas, bet praktiškas, drąsus, bet švelnus, geras meilužis ir rūpestingas tėvas, gyventi su juo yra lengva ir malonu.

Taip bus, jei užmerksite akis, užsikimšite ausis, užsidengsite savo burną ir nuoširdžiai tikėsite šaulių ženklo atstovais.

Astrologai teigia, jog kai kurios šaulių žmonos sugeba ignoruoti vyro meilužes net savo pačių lovose!

Tiesa, anksčiau ar vėliau šaulys nusprendžia, kad jam tapo nepakeliamai nuobodu, nusprendžia pakeisti partnerį ir susituokti iš naujo.

Taigi prieš vestuves reikia patikrinti jo pasą: jei jūsų vieta žmonų sąraše yra penkta ar šešta, tada viskas gerai. Yra tikimybė, kad šauliui jau bus nusibodę rengti vestuves.

9 vieta – Skorpionas

Šie vyrai – tironai. Yra dvi nuomonės: jo ir neteisingos. Žmona su neteisinga nuomone tuoj pat gaus bilietą į pragarą.

Jo žmona su tinkama nuomone gyvens tarsi rojuje. Pagrindinis dalykas – gana įkvepiančiai kalbėti.

Visa kita taip pat reikia daryti noriai, įskaitant santuokinės pareigos vykdymą, maisto gaminimą, tvarkymą namuose, gyvenime ir skorpiono sieloje.

8 vieta – Vėžys

Vyras iš stuomens ir iš liemens: gražus ir charizmatiškas bei geranoriškas žmogus, kurį įsimylės visos moterys iš pirmo žvilgsnio.

Vėžiai yra atsakingi vyrai ir tėvai, kurie tiksliai žino, kad turi išlaikyti šeimą, bet taip pat privalo auginti vaikus ir rūpintis savo gyvenimu.

Jie myli savo žmonas, nešioja jas rankomis ir apipila dovanomis. Tiesa, tik viešai. Namuose vėžiai krenta ant sofos, atsidaro alų, įsijungia televizorių ir taip praleidžia vakarą.

Jei namuose jie pradeda elgtis kitaip, gali būti, jog turi meilužę.

7 vieta – Avinas

Skandalistas, egoistas, molis ir kiaulė. Šie vyrai apsileidę, plaukuoti. Ant jo mėgstamos sofos rasite ne tik jį patį, bet ir picos likučių bei kitokių siurprizų.

Labai rekomenduojama, kad avino ženklo atstovai nebūtų palikti ūkyje su vaikais ir katėmis, nes vaikai ir katės nežino, kaip sunku susitvarkyti su avinais.

Be to, avinas yra įsitikinęs, kad turi geriausią žmoną pasaulyje ir apie tai pasakoja visiems. Romantiškas vyras.

6 vieta – Vandenis

Garbinga vidurinė vieta yra atitenka vandeniui, puikiam vyrui.

Savo ruožtu šie vyrai nereikalauja nieko ir nesukelia nepatogumų: jiems nereikia daug pinigų, jie padoriai uždirba, suvalgo vakarykščio maisto likučius.

Likusį laiką jis praleidžia vidiniame pasaulyje. Jei vandeniams nepatiks, kaip su jais elgiatės, jie visiškai pasikeis ir jūsų nebedžiugins.

5 vieta – Jautis

Labai atsidavęs ir rūpestingas vyras. Viskas namuose, viskas šeimai – brangiai žmonai ir mylimam vaikui. Niekada neišduokite. Niekada nekeiskite. Jiems labai svarbi ramybė.

Atsidėkodamas žmonos gerumui jaučio ženklo atstovas jai atiduos visą savo atlyginimą, dovanos saldainius ir kitas mielas dovanas.

Jaučiai visai nepretenzingi- nereikalauja nieko ir visada yra laimingi. Ištikimi, kantrūs, malonūs, tačiau nepakeliamai nuobodūs vyrai, gimę po jaučio ženklu.

4 vieta –  Svarstyklės

Nesvarbu, kokio amžiaus yra vyras, gimęs po svarstyklių ženklu, 5 metų ar 25, jis kiekvieną dieną savo mylimąją pradžiugins.

Dovanos jai raudonąsias rožes, atneš kavą į lovą ir be jokios priežasties maloniai nustebins.

Šeimyninė pareiga geresnė nei specialiai apmokytų dvynių, svarstyklės lieka ištikimi savo žmonai, kol mirtis juos išskiria.

Vyras, galintis paversti savo žmonos gyvenimą romantiška pasaka.

3 vieta – Ožiaragis

Gerbiama trečia vieta atitenka ožiaragiui – vyrui, už kurio tikrai turite tekėti, jei jums pasisekė su juo užmegzti santykius.

Tačiau turėsite įveikti visas konkurentes, nes ožiaragis yra tikras vaikščiojantis vyro dorybių rinkinys: protingas, gražus, sąžiningas, žavingas ir malonus.

Svarbiausia, ožiaragis išlaikys visas šias savybes iki pat senatvės, nesukeldamas nuobodulio.

Šie vyrai turi tik vieną trūkumą – kategoriškai nenori tuoktis. Niekada. Bet jei jie tam pasiryš, žinokite, kad turite asmeninį superherojų. Šie vyrai labai stabilūs, būsite laimingos.

2 vieta – Liūtas

Šie vyrai – globėjai. Liūtai susituokia tik retomis gražuolėmis arba moterimis, kurios sugeba įtikinti liūtus, kad jos yra tikra retenybė.

Liūtai rūpinasi savo žmonomis kaip vaikais, stebina jas dovanomis, visur veda laikydami už rankos. Tiesa, žmona turės nuolat žavėtis liūto ženklo atstovu.

Jei šie vyrai nėra pagiriami laiku, jie nuvysta kaip gėlės be vandens: jie praranda savo žavesį ir jiems nebesiseka.

1 vieta – Mergelė

Pasiimkite nosinaites, mielosios moterys! Vyrai-mergelės yra kone tobuli. Protingi, gražūs ir gerai sudėti.

Jie uždirba daug, puikiai gamina, neatsiplešia nuo dulkių siurblio ir geriausiai augina vaikus.

Šie vyrai yra patikimi partneriai, kurie niekada neskriaudžia, yra dėmesingi ir švelnūs meilužiai bei geriausi draugai, kuriems nereikia nieko paaiškinti.

Ir dabar – baisi tiesa: dėl neribotos vidinės bajorijos mergelė ženklo atstovai visada susituokia su beviltiškiausiu partneriu, nes galvoja, kad taip išgelbsti kitą žmogų.

Ar jūsų mylimasis pats geriausias vyras pagal zodiaką? Pasidalinkite su mumis!

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Horoskopai

Maisto produktai, kuriuos vis dar valgote neteisingai!

Paskelbta

Ar žinote?

Su kai kuriais produktais reikia ilgiau pagalvoti, kaip juos valgyti. Kažkas, ką mes visi darėme neteisingai. Bet jei žinote šias paslaptis, procesas gali būti daug kartų paprastesnis.

1. Oreo sausainiai

Kai sausainiai panardinami į pieną, pirštai gali tapti nešvarūs ir apskritai tai nėra higieniška. Taigi tiesiog užmaukite sausainį ant šakutės ar šaukšto, o tada panardinkite jį į pieną.

2. Braškės.

Nutraukiant šių uogų uodegėles, dažnai prarandate dalį uogų. Todėl, norint gauti maksimalią naudą iš braškių, viskas, ką reikia padaryti, yra stumti šiaudeliu per uogų viršų link kotelio ir tai suteiks jums galimybę mėgautis braškėmis daug labiau.

3. Vištienos sparneliai.

Vištienos sparneliai yra skanu, tačiau negalite jų pabaigti iki galo, nes mėsa yra pasislėpusi tarp kaulų. Geriausias būdas yra nuplėšti kremzlę esančią ties plačiausia sparno dalimi, atsargiai pasukti ir tada pašalinti mažus kaulus. Darykite tą patį su dideliu kaulu.

4. Apelsinai.

Šis skanus vaisius padeda stiprinti jūsų imuninę sistemą, bet jį nulupti gali būti sudėtinga. Norėdami nulupti apelsiną, nupjaukite abu galus ir viename šone per visą ilgį įpjaukite. Tada tiesiog atidarykite ir išskleiskite.

5. Žirniai.

Tai gana varginantis  užsiėmimas, surinkti šiuos mažus žirniukus su šakute ant lėkštės. Kad nešvaistyti laiko, darykite kaip britai. Sutrinkite žirnelius su šakute, kad būtų lengviau valgyti.

6. Virti kiaušiniai.

Virto kiaušinio nulipimas nėra lengvas. Kad jums būtų lengviau, verdant kiaušinius įdėkite arbatinį šaukštelį sodos. Kai jie jau išvirę, kiekviename kiaušinio gale išlupkite po nedidelę skylutę išpūskite.

7. Hamburgeris.

Valgykite hamburgerį aukštyn kojomis, viršutinė bandelės pusė sugeria daugiau sulčių nei apatinė pusė, taip pridedant skonio jūsų mėsainiui.

8. Pistacijos.

Naudokite pistacijų riešutų kevalą, kad atidarytumėte naujas pistacijas.

9. Arbūzas.

Supjaustykite arbūzą į stačiakampius gabalėlius … Taip bus daug patogiau!

10. Ananasai.

Jums nereikia peilio ananasams valgyti.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Skaitomiausi

Reklama