Sekite mus

Patarimai

Šias taisykles turi perskaityti kiekviena mergina ir moteris

Paskelbta

1. Sėkmės paslaptis – paprasti sprendimai. Juodos kelnės, balti marškiniai, ryški skarelė ar kaklaskarė. Paprasta nepriekaištingo skonio paslaptis.

2. Geriausias treniruoklis norint atsikratyti vyriškos eisenos – sijonas 2–3 delnais žemiau kelių.

3. Dar Ives’as Saint Lorent’as pastebėjo, kad prigludęs megztinis aukštu kaklu – puiki išeitis bet kokioje keblioje situacijoje. Jis gražiai priglunda ir pabrėžia krūtinę, bet paslepia detales nuo pašalinių akių.

4. Aptemptų džinsų pasirinkimas – labai atsakingas žingsnis. Džinsai – lyg plastinė operacija: gali arba fantastiškai pabrėžti figūrą, arba ją visiškai sudarkyti.

5. Mergaičių mamoms būtina išmokyti jas rengtis. Klaidinga manyti, kad merginos gimsta žinodamos, kaip dažytis, rengtis, šukuotis…

6. Bet kokia apranga gali papasakoti apie žmogų daugiau, negu jis pats norėtų.

7. Coco Chanel sakė: „Kad puikiai atrodytum, nebūtina būti jaunai.“

8. Visiškai tobulas grožis netraukia. Kad atkreiptum dėmesį, tobulame grožyje turi būti mažytis trūkumas.

9. Jeigu neturite laiko ir noro dažytis, galite užsidėti akinius ir pridengti galvą skara šešiasdešimtųjų stiliumi.

10. Peržiūrėkite savo šalikų, skarelių ir lūpdažių kolekciją. Jei skarelė ir lūpdažis sudaro tobulą derinį, jūs puikiai atrodysite, net jei ši spalva jums netinka, bet labai patinka.

11. Jeigu vaikštant suknelė ar sijonas kyla į viršų, reikėtų rinktis kitą modelį arba didesnį dydį.

12. Nebūna masyvių kojų, būna blogos pėdkelnės.

13. Nėra negražių moterų, yra nevykę kirpėjai.

14. Nebijokite aukštakulnių. Parduotuvėse galima rasti itin patogių, su kuriais nenorėsite skirtis.

15. Gerą skonį reikia ugdyti kiekvieną dieną. Kai nustoji tai daryti, pradedi senti, nesvarbu, ar tau 19, ar 75 metai.

16. Avalynė turi būti ne tik patogi, bet ir daili. Sutampanti batelių ir kelnių spalva optiškai pailgina kojas.

17. Jeigu vilkite ekspresyvią suknelę, būtinai rinkitės lygią ir kuklią šukuoseną, kad nenukreiptumėte dėmesio nuo suknelės dekoro.

18. Nesigėdykite savo formų. Viskas, ką jums davė Dievas, – nuostabu. O jeigu tai nuostabu, reikia pabrėžti. Svarbiausia – taisyklingai ir skoningai.

19. Vakarinio komplekto taisyklė – blizgėti turi tik kažkas vienas: arba suknelė, arba aksesuarai.

20. Kai moteris paima į rankas naują rankinę, pasikeičia jos gyvenimas. Kai moteris nusiperka batelius už pinigus, atidėtus „juodai dienai“, „juoda diena“ niekada neateis. Šioje koordinačių sistemoje nauja suknelė – atsinaujinimo instrumentas, pigesnis ir saugesnis už psichoterapeutus ir antidepresantus.

21. Taisyklė paprasta – iš dviejų lygiaverčių konkurenčių toms pačioms pareigoms užimti greičiau jas užima avinti aukštakulnius.

22. Ar kada nors pastebėjote, kad kai apsivelkate aptemptas kelnes, vyrai iš karto pastebi jūsų nuostabias akis ir akinančią šypseną?

23. Gerai apsirengęs žmogus – toks, kurio apranga lieka nepastebima. Pirmame plane yra žmogus, jo asmenybė, veidas, graži šukuosena. Būtent toks yra klasikinių pagrindinių daiktų vaidmuo.

24. Norėdamos atrodyti seksualiai ir elegantiškai bet kokio amžiaus rinkitės klasiką: juodą pieštuko formos sijoną, smokingą, aukštakulnius, mažą delninukę…

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą
Pakomentuoti straipsnį

Palik komentarą!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

20 svarbiausių gyvenimo pamokų, kurias verta suvokti kuo anksčiau

Paskelbta

Kiekvienas mūsų susiduria gyvenime su pačiomis įvairiausiomis situacijomis. Tuomet turime įvertinti, kokiu keliu sukti ir kaip geriausiai pasielgti, rašo 15min.lt.

Po tam tikro laiko dažnas pagalvoja, „o, kad būčiau žinojęs tai tuo metu, kai to labiausiai reikėjo“. Iš tikrųjų yra nekintančių tiesų, kurias galite pritaikyti bet kuriame savo gyvenimo tarpsnyje, kad jaustumėtės harmoningai.

– Ne kiekvienam, kurį sutiksite savo kelyje, jūs patiksite, tačiau tai nereiškia, kad visiems nepatiksite. Norėjimas patikti visiems – ydingas. Verčiau atraskite žmones, su kuriais jums gera.

 

– Šeima – tai nebūtinai tik kraujo ryšiais susiję žmonės. Gali būti, kad šeimą jūs atrasite ir kituose žmonėse. Yra tokių, kuriuos sutikę jaučiatės lyg namuose. Laikykite juos arčiau širdies.

 

– Kai kada žmogus, kurio tu nori, nejaus tau to paties, ką jauti tu. Ir dažniausiai tai nebūtinai yra susiję su tavimi. Paleisdami tuos, kurie nenori būti šalia mes suteikiame progą atsirasti šalia tiems, kuriems mūsų reikia.

 

– Pats geriausias būdas atrasti meilę – išmokti būti su savimi vienatvėje.

 

– Niekada nepriimkite žmonių į savo gyvenimą kaip savaime suprantamų dalykų, kadangi nežinote, kada jie išeis.

 

– Klausykite savo artimųjų, kai jie sako tai, ko jūs nenorite girdėti. Jie taip kalba iš pačių geriausių paskatų.

 

– Visada atsiras geresnių už tave, todėl negaišk laiko save lygindamas su kitais žmonėmis.

 

– Niekada nepamirškite tų, kurie turi mažiau, ir išmokite būti dėkingi.

 

– Pasakiško gyvenimo nebūna. Kaip ir idealių žmonių. Stenkitės gyventi harmoningai ir patirti kuo daugiau įdomių nuotykių.

 

– Jūs niekada nebūsite laimingi, jeigu laikysitės įsikibę to, kas jus skaudina. Išmokite tai paleisti.

 

– Jeigu jums šiandien bloga diena, visada galite rasti būdą išsilieti, kad ir paverkti į pagalvę. Tai padarę nepasiduokite nevilčiai – susiimkite ir eikite tik į priekį.

 

– Pats geriausias būdas atrasti meilę – išmokti būti su savimi vienatvėje.

 

– Jūs esate visada atsakingi už savo elgesį – nesvarbu, ką tuo metu jaučiate. ir jūs turite elgtis kaip įmanoma geriau. Daugelis žmonių paprasčiausiai neverti jūsų laiko ir energijos.

 

– Prisiminkite, kad jūs visada turite mokėti apginti save, kadangi niekas kitas to nepadarys. Jeigu kažkas jums kenkia – netylėkite ir parodykite tam žmogui jo vietą. Ir nepamirškite, kad nereikia šaukti ar naudoti jėgą, jeigu norite įrodyti savo tiesą.

 

– Kuo labiau pripažinsite savo klaidas ir trūkumus, tuo labiau žmonės jus vertins ir gerbs.

 

– Mes dažnai pasimetame savo mintyse ir patenkame į chaosą, todėl nors retkarčiais palikite savo telefoną, ausines ir kitus išmaniuosius įrenginius namuose. Pamatysite, kad savo gyvenime jūs labai daug praleidžiate!

 

– Nėra nei vieno žmogaus, kuris kas rytą atsibustų laimingas. Bus tokių dienų, kada jūs tiesiog egzistuosite, todėl vertinkite laiką, kada esate viskuo patenkinti ir ramūs, o ne akcentuokite tik blogus dalykus.

 

– Mokykitės būti laimingi patys su savimi, kadangi tai santykiai, kurie tęsis visą gyvenimą.

 

– Tai, ką kitas žmogus apie tave galvoja, – ne tavo reikalas.

 

– Kuo labiau stengsitės kažkam padaryti įspūdį, tuo mažiau tai seksis. Todėl negaiškite laiko ir būkite savimi. Tinkami žmonės ateis į jūsų gyvenimą ir įvertins jus.

 

– Permainos yra įmanomos visada – bet kokiu laiku, bet kurią akimirką.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Įdomybės

Išskirtinis moters pomėgis padėjo jai kovoje su vėžiu

Paskelbta

Prieš 2 metus aš atradau 3D želatininius pyragus. Pamėgusi šį pomėgį, aš pradėjau lankyti  kursus, kuriuos vykdo garsus 3D želė meno mokytojas. Kai atlikinėjau praktiką, aš taip pat skelbiau savo darbus „Facebook“ ir „Instagram“ tinkluose.

Vieną dieną draugas paprašė man padėti jam paruošti 3D želatininį pyragą su rožėmis, papuoštomis ant torto. Kiekvienas darbas gali užtrukti iki 4 valandų. Netrukus po to aš pradėjau gauti daugiau prašymų iš žmonių, norinčių įsigyti  3D želatininius pyragaičius. Gauti atsiliepimai buvo teigiami. Žmonės , net apsiverkdavo iš laimės gavę mano pyragus.Kai grįžau į Sidnėjų, sukūriau savo verslą, pavadinimu „Želės alchemiją“.

Deja, 2017 m. Pabaigoje man buvo diagnozuotas 3 stadijos krūties vėžys. Aš turėjau sustabdyti savo verslą, nes turėjau gydytis. Tačiau aš buvau pasiryžusi neleisti vėžiui patekti į mano kelią ir trugdyti daryti ,tai , ką myliu. Dienomis, kai jaučiuosi gerai, aš skyriau savo laiką, kad sukurčiau 3D želatininius pyragus savo gydytojų ir globėjų komandai. Per mano kovą su krūties vėžiu, daugiausia dėmesio skyriau gražių 3D želatininių pyragų kūrimui , tai padėjo man nekreipti dėmesio į fizinį skausmą ir neigiamas mintis. Vykdydama savo veiklą, aš tikiuosi ieškoti būdų, kaip  padaryti prasmingą karjerą, kad galėčiau toliau skirti laiko darbams ir dovanoti šio meno kūrinius kitiems.

Žemiau pamatykite šios moters darbus..

Crafted For A Food Blogging Event Promoting Natural Blue Pea Flower

The 3D Jelly Koi Fish Pond That Has Taken The World By Storm

I Was Blessed To Be Able To Present This As A Gift

Xmas Present For An Awesome Doctor Who Has Been Taking Care Of Me

Special Request From My Dearest Little Son For His Birthday

Made For An Unforgettable Birthday Celebration

Creating This Beauty Helped Me To Forget About The Side Effects I Had From My Cancer Treatment

Blue Camellias Using Blue Butterfly Pea Flower

A Customer Requested For 3D Jelly Cakes To Be Made For Her Wedding

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Įdomybės

Šie augalai yra deguonies bombos! Nors vienas iš jų turėtų augti jūsų namuose! Štai 6 geriausi augalai, kuriuos reikėtų turėti namuose:

Paskelbta

Gražindami savo gyvenamąją aplinką, išsirinkdami baldus ir dekoro elementus, mes dažniausiai nesusimąstome, kad mūsų namų oro kokybė gali būti ne pati geriausia.
Dėl  viso to kalti įvairūs naujai įsigyti daiktai. Tai elektros prietaisai, laminatas, linoleumas, netgi paprasčiausios popierinės servetėlės gali turėti formaldehidų pėdsakų, turinčių įtakos mūsų namų orui.
Mūsų mylimi kambariniai augalai gali pagerinti oro kokybę. Daugelis augalų išvalo orą, surinkdami dulkes, dūmus ir kitas daleles bei sunkiųjų metalų junginius, pavojingus sveikatai.
Štai šie 6 geriausi augalai, kurie turėtų atsirasti jūsų namuose:
Alijošius – tai augalas, kuris puikiai padidina deguonies kiekį jūsų namuose. Taip pat jis sugeria anglies dioksidą, anglies monoksidą ir formaldehidą. Vienas alijošius gali atlikti tai, ką padaro devyni biologiniai oro filtrai.

Fikusas – šį augalą lengva prižiūrėti, nes jam nereikia daug šviesos. Jis labai praverčia, kai norime išvalyti orą nuo formaldehidų. Bet būkite atsargūs, jeigu namuose yra mažų vaikų ar naminių gyvūnų, nes fikuso lapai gali būti nuodingi.

Gebenė (Hedera Helix) – kiekvienas ją turėtume auginti savo namuose. Augalas sunaikina 60 %  ore esančių toksinų per šešias valandas.

Chlorofilas – tai augalas, kuris atlieka fotosintezę, esant minimaliam apšvietimui. Jis sugeria iš oro toksinus, tokius kaip formaldehidas, azoto oksidas, anglies monoksidas bei benzinas.  Vienas augalas išvalo 200 kvadratinių metrų ploto erdvę.

Sansevjeros – šis augalas nesileidžia sunaikinamas, todėl labai pravartu jį auginti namuose. Jis labai ištvermingas ir reikia nedaug šviesos fotosintezei. Be to, augalas šalina toksinus, puikiai tinka miegamuosiuose, nes naktį išskiria deguonį.

Spatifilis – jis puikiai iš oro pašalina cheminius toksinus. Augalas ore filtruoja formaldehidą ir trichloretileną.

Prašome pasidalinti šia medžiaga su savo draugais, manome, kad jiems taip pat bus įdomu sužinoti, kažką naujo apie mus supantį pasaulį.

Patiko? Pasidalink su draugais! 🙂

Tęsti Skaitymą

Skaitomiausi